Kurumsal

Kartaş A.Ş., 1971  yılında Tofaş Otomobil Fabrikası A.Ş. yetkili satıcısı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Kartaş A.Ş., gelişen otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını  daha modern ve daha geniş alanlarda karşılayabilmek amacıyla Konya Yolu FIAT plaza, Pursaklar FORD plaza da müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 
Yeni araç satış, servis, 2.el araç satış-oto eksper, sigorta, kurumsal rent a car ve toptan yedek parça  ve aksesuar temini sağlanan servisler arasında yer almaktadır.
 
Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendine ilke edinmiş satış sonrası ekibimiz en son teknolojik sistemleri hizmetlerine yansıtmaktadır. Yüksek teknolojiye   sahip   otomobillerin   ihtiyaçlarını
 
karşılayabilmek için  Tofaş Türk  Otomobil Fabrikası’nca çeşitli eğitim ve aşamalardan geçen uzman servis personelimiz profesyonel bilgi ve deneyimlerini her türlü servis ihtiyacında size yardımcı olmaktadır.
 
Piyasadan kullanılmış araç  alırken yaşanan güven eksikliğini gidermek üzere, Fiat çatısı altında 2.el  faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.
 
Kartaş A.Ş., engelli çözümleri, karbon temizleme, oto muayene, acil servis, yol yardım gibi   pek çok hizmetiyle de müşterilerinin her zaman yanında olmayı ve kaliteli servis sunmayı amaç edinmektedir.