Son Eklenen Araçlar

İstediğiniz marka ve model araç bütçenize uygun seçenekler ile kartaş 2.el de!

Kartaş Otomotiv

1971'den bugüne kartaş otomotiv gelişen otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor!

Kartaş A.Ş., 1971 yılında Tofaş Otomobil Fabrikası A.Ş. yetkili satıcısı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Kartaş A.Ş., gelişen otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını daha modern ve daha geniş alanlarda karşılayabilmek amacıyla Konya Yolu FIAT plaza, Pursaklar FORD plaza da müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yeni araç satış, servis, 2.el araç satış-oto eksper, sigorta, kurumsal rent a car ve toptan yedek parça ve aksesuar temini sağlanan servisler arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendine ilke edinmiş satış sonrası ekibimiz en son teknolojik sistemleri hizmetlerine yansıtmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip otomobillerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Tofaş Türk Otomobil Fabrikası’nca çeşitli eğitim ve aşamalardan geçen uzman servis personelimiz profesyonel bilgi ve deneyimlerini her türlü servis ihtiyacında size yardımcı olmaktadır.

Piyasadan kullanılmış araç alırken yaşanan güven eksikliğini gidermek üzere, Fiat çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Kartaş A.Ş., engelli çözümleri, karbon temizleme, oto muayene, acil servis, yol yardım gibi pek çok hizmetiyle de müşterilerinin her zaman yanında olmayı ve kaliteli servis sunmayı amaç edinmektedir.

2. Elde Güvendesiniz

Tüm süreçlerde kartaş otomotiv güvencesi ile aradığınız araca ulaşmanız çok kolay!

Kartaş 2. El Kredisi
Hemen Başvur
Yetkili Servis Ayrıcalığı
Randevu Al
Fırsat Araçları
Hemen İncele

Mekanik Kontroller

Kartaş 2.el güvencesi ile araçlarımızın tümünü en küçük detayına kadar inceliyoruz

Elektronik Kontroller

Satışa hazır olan araçlar tüm fonksiyonları ile kusursuz olarak görücüye çıkar

Yürür Aksam Kontrolleri

Ön düzen, jant & lastik gibi aracın tüm yürür düzeni sıkı bir servis işlemi sonrası satışa hazırlanır

Kaporta & Boya Kontrolü

Aracın boya durumu hakkında detaylar tecrübeli ellerin profesyonel bakış açısı ile hiç bir nokta atlanmadan yapılır.